KONST / Litografier / Färglitografi 12432065
nr 1243 2065
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Fiskeläge. Signerad, numrerad 259/300. Motivet: 22x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:31:32
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson